Харкiвська школа архiтектури — приватний заклад вищої освіти.

Воркшоп “Cherkasy Zoo Roshen: Master plan”

03.02

2020

З 27 січня по 2 лютого 2020 року в Харківській Школі Архітектури проходив воркшоп з розробки мастер плану території Черкаського зоопарку.

В рамках воркшопу учасники навчалися методам роботи з територією, створенню концепції з урахуванням кліматичних та природних особливостей,роботі з контекстом та вирішенням завдань у сфері ландшафтної архітектури підвищеної складності на прикладі розробки майстер-плану території Черкаського Зоопарку Roshen.

Також учасники воркшопу займатилися розробкою нової візії та місії Черкаського зоопарку. Результати роботи покладені у концепцію майстер-плану, що буде реалізована у наступні кілька років.

В рамках воркшопу до ХША в якості тьюторів завітали Корін Кемпстер — співзасновник бюро CK-JJ (Нью-Йорк, США), Міхель ван Дріше — ландшафтний архітектор та партнер Felixx (Ротердам, Нідерланди), Расем Бабан — директор Мюнхенського зоопарку (Мюнхен, Німеччина) та Аннет Метьюсон. Тьюторкою та кураторкою воркшопу була Надія Ніліна — містобудівниця та містопланувальниця студії ReThink (Нью-Йорк, США).

 

 

Тьютори поділилися із нами своїми коментарями щодо їхнього враження від роботи зі студентами ХША та учасниками воркшопу.

 

Корін Кемпстер:

«Мій досвід роботи в школі був надзвичайно позитивним!
Всі були доброзичливим і позитивними та в цілому, я знайшов рівень студентської роботи досить сильним. Вони отримали завдання зосередитися на «великих ідеях» в один з днів воркшопу, та перевершили мої очікування щодо концептуального мислення, виконавши його. Також було приємно бачити, як багато хто з них вміють добре малювати від руки. В цілому, студенти здавалися вкрай зацікавленими в участі — тож з ними було приємно працювати»

 

Аннет Метьюсон:

«Мені дуже сподобалася атмосфера Баухауза в школі. Студенти насправді роблять важливі й вагомі речі, це важливий досвід, який повинен мати кожен студент архітектурної школи. Мені також сподобалося, що студенти зосереджені на роботі руками і не залежать від комп’ютера. Дивно, але студенти були дуже відкриті для нових методів, які ми їм представили. Майже без вагань вони погоджувалися на виконання наших завдань типу презентації від імені певної тварини або створення 10 різних ідей щодо зоопарку за дуже короткий час».