Харкiвська школа архiтектури — приватний заклад вищої освіти.

Лабораторія X Lab

X LAB — це структурний підрозділ Харківської школи архітектури, спрямований на дослідження та вирішення практичних проблем в сфері урбаністики та архітектури.

Створення умов для практичної реалізації студентів та викладачів, працюючи над актуальними проблемами в сфері архітектури та урбаністики.

Три ключові цілі Лабораторії

 • 1

  Розвиток прикладной науки і створення нового знання

 • 2

  Практичний компонент освітньої програми ХША — воркшопи, конференції та інтеграція в освітній процес

 • 3

  Со-фінансування діяльності ХША

Теми з якими працює Лабораторія

 • Розвиток системи зелено-голубих коридорів в містах

 • Архітектура освітніх закладів

 • Мастер-план території об’єднаної територіальної громади

 • Відкриті до нових тем

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА СУПРОВІД ОСВІТНІХ ЗАХОДІВ

Лабораторія ХША проводить освітні заходи, воркшопи, дискусії та хакатони, метою яких є пошук інноваційних рішень на актуальні проблеми.

Воркшоп Dreaming Up the ХТЗ

Воркшоп Контейнерне містечко у Нікополі

Воркшоп Контейнерне містечко у Нікополі

ДОСЛІДЖЕННЯ

Створення нового знання є ключовою задачею лабораторії. Наша команда працює над проектами, пов’язаними з проблемами міст та території, які потребують комплексного нетривіального вирішення. Наш підхід базується на вивченні ситуації, розробці науково-обгрунтованої методології та застосування цієї методології на практиці для досягнення найкращого рішення.

Воркшоп Контейнерне містечко у Нікополі

Воркшоп Контейнерне містечко у Нікополі

Воркшоп Контейнерне містечко у Нікополі

ОРГАНІЗАЦІЯ АРХІТЕКТУРНИХ ТА МІСТОБУДІВНИХ КОНКУРСІВ

Спеціалісти лабораторії ХША мають досвід участі та супроводу проведення архітектурних та містобудівних конкурсів. Ми віримо, що конкурси здатні створити умови для пошуку цікавих та можливо не очевидних рішень. При проведенні конкурсу ми надаємо професійну підтримку як щодо адміністрування конкурсу так і до якісного наповнення та модеруємо процес створення бріфа та вихідних умов.

 

Воркшоп Контейнерне містечко у Нікополі

Воркшоп Контейнерне містечко у Нікополі

Воркшоп Dreaming Up the ХТЗ


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/khsa/domains/redesign.khsa.info/public_html/wp-content/themes/khsa/template-parts/archive/archive_items_by_id.php on line 1
Анастасія Палій

Урбаністка та кураторка освітньої програми підготовчого відділення ХША.
Директорка напрямку Публічний простір у ГО Міські реформи.

Євгенія Дулько

Магістер політичних наук, випускниця програми Advanced studies in integrated urban development у CANactions. Позаштатний радник Миколаївського міського голови з питань урбаністики.

Дмитро Заєць

Соціолог культури, кандидиат наук. Досліджує мережі взаємозв’язку людей та міського середовища. Учасник художнього об’єднання «Partizaning». Автор есе та статей про мистецтво й міську культуру. Куратор освітнього проекту з підготовки менеджерів сусідських спільнот.

Олександра Нарижна

Перша проректорка та викладачка ХША. Архітекторка, урбаністика, міська планувальниця. Голова громадської організації Міські реформи, кураторка та керівниця проектів з трансформації Харкова.

Олена Чернишова

Олена Чернишова

Олександра Нікітенко

Архітекторка, тьюторка Студії та кураторка Блоку Навичок ХША. Засновниця архітектурного офісу Nikitenkoteam.

 

Еліна Полянська
Олександр Манукьянс

Промисловий дизайнер, архітектор. Постійний учасник FabLab руху в Україні й світі. Більше 7 років працює з лабораторіями цифрового виробництва (IZOLAB, FabLab Fabricator, Ostriv Lab).

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ПРИЄДНАТИСЬ ДО КОМАНДИ x-lab, НАДІШЛІТЬ НАМ ЛИСТА НА ПОШТУ HR@KHARKIV.SCHOOL ІЗ CV У ДОДАТКУ з поміткою Х-lab